fbpx
FreshMail.pl

O Instytucie Mukoid

Instytut Komunikacji i Rozwoju Ewy Mukoid od ponad 10 lat kształci profesjonalnych Coachów na poziomie akredytacji ACC i PCC. Nasz zespół składa się z pasjonatów, charyzmatycznych prowadzących i doskonałych specjalistów w dziedzinie coachingu i mentoringu. Oprócz studiów i kursów dokształcających, prowadzimy również szkolenia dla biznesu, mentor coaching i usługi coachingowe. Nad wszystkim pieczę trzyma dr Ewa Mukoid, PCC ICF (Professional Certified Coach), Mentor Coach, Superwizor oraz Asesor procesów egzaminacyjnych ICF.

Prowadzone przez nas studia posiadają akredytację ICF ścieżki ACSTH oraz ACTP, która gwarantuje najwyższą jakość coachingu prowadzonego przez naszych absolwentów. Dyplom ukończenia Studiów Zawodowych Coachingu jest znakiem profesjonalisty, a także upoważnia do starania się o akredytację Coacha ACC ICF. Natomiast Studia Zaawansowane doskonale przygotowują do otrzymania akredytacji na poziomie PCC wszystkich praktykujących coachów, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności i osiągnąć poziom ekspercki.

Więcej o Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid dowiesz się na oficjalnej stronie www.mukoid.com.

www.mukoid.com

Przyjaźnie

Tak odnosimy się do naszych klientów, studentów i absolwentów, z którymi po prostu lubimy rozmawiać. Dostajesz motywacyjnego „kopa”, inspirację i przyjazną przestrzeń. W efekcie, w ciągu pół roku uczysz się więcej niż gdzie indziej przez dwa semestry.

Elastycznie

Tak podchodzimy do naszych studentów. Rozumiemy różne sytuacje i staramy się do nich dostosować. Sposób przekazywania wiedzy dopasowujemy do odbiorcy, tak, żeby każdy mógł wynieść z zajęć jak najwięcej.

Praktycznie

Tak prowadzimy zajęcia. Doświadczenie i praktykę zdobywasz już od pierwszych zajęć. Jak być coachem, nie tylko na papierze, uczysz się od coachów praktyków. To nie role play, to real play – pracujesz z rzeczywistymi klientami, poznajesz prawdziwe sytuacje.

Nowocześnie

Tak pracujemy – idziemy z duchem czasu. Nowoczesnymi metodami przekazujemy rzetelną i aktualną wiedzę. Wychodzisz z konkretnymi umiejętnościami, które potrafisz praktycznie zastosować. Wiesz więcej o sobie i rozwijasz skrzydła, a inni także to widzą.

W instytucie Mukoid stawiamy na

 • intensywną praktykę i trening. Od początku studiów coachujesz pod okiem mentorów i superwizorów. Obserwujesz jak robią to inni, a przez praktykę, feedback i dyskusję udoskonalasz siebie jako coacha. Dzięki temu w ciągu kilku intensywnych miesięcy osiągniesz więcej niż przez lata. Wychodzisz z konkretnymi umiejętnościami, które potrafisz praktycznie zastosować.
 • wspaniałych ludzi, którzy poprzez komunikację dążą do rozwoju. Społeczność ponad 300 absolwentów Instytutu Mukoid to przede wszystkim wspaniali ludzie i wspaniali coachowie. Zajęcia prowadzą entuzjastyczni i charyzmatyczni coachowie, którzy przede wszystkim dzielą się z Tobą doświadczeniem swoim i swoich kolegów. Nasi studenci, chociaż pochodzą z różnych środowisk, mają podobne postawy i dążenia. Rozumieją się, przyjaźnią i wspierają nawzajem. To naprawdę nie przypadek, że jesteście tu razem.
 • wartości takie jak: autentyczność, spójność, życzliwość. U nas nie ma „role play”, jest za to „real play”. Uczysz się na prawdziwych sytuacjach, otrzymujesz szczery i rzetelny feedback oraz wskazówki rozwojowe. Dostajesz motywację, inspirację i przyjazną przestrzeń do autentycznego rozwoju, w zgodzie ze sobą.

Opinie naszych studentów

Prowadzący

Zajęcia prowadzą entuzjastyczni i charyzmatyczni coachowie, eksperci w swoim zawodzie. Nie opowiadają teorii, lecz dzielą się doświadczeniem swoim i swoich kolegów.

Do prowadzenia zajęć warsztatowych zapraszamy wyłącznie coachów z doświadczeniem zawodowym i certyfikatem International Coach Federation.

Kierownikiem Studiów i gwarantem ich jakości jest doktor Ewa Mukoid PCC
ICF 
(Profesjonalny Certyfikowany Coach ICF), Mentor Coach, Superwizor oraz Asesor procesów egzaminacyjnych ICF.

 • dr Ewa Mukoid
  dr Ewa Mukoid
  Coach MCC, Mentor i Asesor ICF
 • Jakub Rozbicki
  Jakub Rozbicki
  Coach PCC, Mentor ICF, Trener
 • Katarzyna Wojtaszyn
  Katarzyna Wojtaszyn
  Coach ACC, Prawnik, Trener
 • Borys Jarosz
  Borys Jarosz
  Coach PCC, Mentor ICF, Trener
 • Tomasz Wanowicz
  Tomasz Wanowicz
  Coach ACC, Trener
 • Darek Niedzieski
  Darek Niedzieski
  Coach PCC, Mentor ICF

Studia Zawodowe Coachingu Mukoid ACSTH ICF

dr Ewa Mukoid
Coach MCC, Mentor i Asesor ICF

Akredytowany coach ICF na poziomie MCC. Pełni funkcje asesora międzynarodowych procesów akredytacyjnych przy ICF Global. Członek elitarnej EMCC. Łączy background doktora filozofii (UJ, Sorbona), eksperta europejskich standardów zarządzania zasobami ludzkimi (SGH) z wieloletnią praktyką menadżerską (samodzielnego przedsiębiorcy oraz członka międzynarodowych korporacji). Prowadzi unikalne procesy coachingu dla najwyższych kadr i zespołów zarządzających oraz warsztaty mentorskie w zakresie doskonalenia kompetencji przywódczych, komunikacyjnych i relacyjnych.

Pełni rolę kierownika studiów oraz prowadzi zajęcia na kursie Studia Zawodowe Coachingu oraz Studia Zaawansowane Coachingu.

Jakub Rozbicki
Coach PCC, Mentor ICF, Trener

Akredytowany coach ICF na poziomie PCC. Absolwent Nauk Społecznych oraz Coachingu Biznesu. Posiada międzynarodową certyfikację ICC oraz CCLP. Jest także trenerem biznesu oraz doradcą zespołu Action Learning (GT Mentor). Kierownik programowy i wykładowca na studiach podyplomowych z coachingu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Pracuje z kadrą menedżerską prowadząc procesy koncentrujące się na przywództwie w biznesie. Jest również life coachem.

Prowadzi zajęcia na kursie Studia Zawodowe Coachingu.

Katarzyna Wojtaszyn
Coach ACC, Prawnik, Trener

Coach z akredytacją ACC ICF, CALC WIAL. Prowadzi procesy coachingowe w firmach.

Absolwentka jednej z wrocławskich edycji Studiów Zawodowych Coachingu Mukoid oraz warszawskiej edycji Szkoły Team Coachingu prowadzonych według programów akredytowanych przez ICF.

Autorka warsztatów z zakresu problematyki podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, a także warsztatów doskonalących kluczowe kompetencje coacha ICF w obszarze zawierania umów o przebieg procesu coachingu oraz warsztatów związanych prawno-etycznymi aspektami wykonywania zawodu coacha.

Borys Jarosz
Coach PCC, Mentor ICF, Trener

Akredytowany coach ICF na poziomie PCC. Absolwent Philadelphia University w USA, od kilku lat mieszkający na stałe w Polsce. Współpracuje z przychodniami zdrowia psychicznego w zakresie life coachingu, jak również coachingu kariery, sportowego, oraz dla par. Prowadzi szkolenia dla studentów kierunków psychologiczno-społecznych zainteresowanych tematem coachingu.

Prowadzi zajęcia na kursie Studia Zawodowe Coachingu.

Tomasz Wanowicz
Coach ACC, Trener

Akredytowany coach ICF na poziomie ACC. Prywatnie: mąż i ojciec, pasjonat wypraw motocyklowych. Zawodowo: top manager z prawie 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu największymi polskimi firmami handlowo–produkcyjnymi. Poznanie różnych kultur organizacyjnych, problemów w ich strukturach i dylematów na stanowiskach zaowocowało nabyciem unikalnych doświadczeń, które jako executive–corporate coach przekłada na pomoc w rozwoju kluczowych osób i organizacji biznesowych.

Prowadzi zajęcia na kursie Studia Zawodowe Coachingu.

Darek Niedzieski
Coach PCC, Mentor ICF

Akredytowany coach ICF na poziomie PCC. Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Przez okres kilkunastu lat pełnił funkcje kierownicze w międzynarodowych korporacjach, zarządzając wieloosobowymi zespołami w obszarze marketingu i sprzedaży. Zdobyte doświadczenie, umiejętności i wiedza pozwoliły mu stać się efektywnym coachem, trenerem biznesowym oraz mentorem. Specjalizuje się w pracy z młodymi menedżerami oraz grupą wiekową 50+. W wolnym czasie zajmuje się problematyką psychologii biznesu.

Prowadzi zajęcia na kursie Studia Zaawansowane Coachingu.