fbpx
FreshMail.pl
tel.: +48 666 696 956 | studia@mukoid.com

Co nas wyróżnia?

Instytut Komunikacji i Rozwoju MUKOID od 11 lat kształtuje i inspiruje zawodowych coachów oraz prowadzi szkolenia i warsztaty coachingowe dla menadżerów i innych profesjonalistów pracujących z ludźmi.

Znani jesteśmy z najwyższej jakości kształcenia, która zgodna jest ze standardami International Coach Federation (ICF). Posiadamy certyfikat jakości wydany przez Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno- Szkoleniowych i posiadamy wpis w Biurze Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, a to pozwala naszym klientom korzystać z dofinansowania ze środków publicznych i unijnych.

Co zyskasz na naszych studiach?

  • Już po pierwszych zajęciach w Instytucie Mukoid możesz stać się pełnoprawnym członkiem globalnej organizacji ICF (oraz polskiego oddziału) i korzystać ze związanych z tym przywilejów (np. umieszczać logo ICF przy swoim nazwisku na wizytówkach i stronach www)
  • Już po pół roku możesz przystąpić do akredytacji ACC ścieżką ACSTH (mentor coaching wliczony w cenę kursu zawodowego)
  • Po ukończeniu całego cyklu studiów (poziom zawodowy i poziom zaawansowany) możesz uzyskać akredytację ACC lub PCC najprostszą i najszybszą ścieżką ACTP (mentor coaching, superwizja oraz egzamin ustny wliczone w cenę kursu)
  • Możesz także wziąć udział w pojedynczych zajęciach (sesjach) lub wybranych kursach studiów Instytutu Mukoid , otrzymasz certyfikat CCE, potrzebny do odnowienia lub podwyższenia już posiadanej akredytacji.
    Wszystko to, aby w pełni przygotować do pracy coacha – wspierania rozwoju ludzi i ich organizacji.