fbpx

O studiach coachingu w Instytucie Mukoid

12
Aktywnych lat na rynku coachingu
360
Absolwentów, w tym certyfikowanych coachów
45
Edycji
4
Główne lokalizacje

O Instytucie Mukoid

Instytut Mukoid. Komunikacja dla rozwoju już 12 lat kształci profesjonalnych Coachów na poziomie akredytacji ACC, PCC i MCC. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, a zarazem pasjonatów, charyzmatycznych coachów, trenerów i mentorów.

Misją Instytutu Mukoid jest promowanie idei Komunikacja dla Rozwoju. Uważamy, że w chwili obecnej ideę tę najpełniej wyraża i ucieleśnia coaching. W związku z tym, obok działalności coachingowej i rozwojowej, Instytut Mukoid prowadzi działalność edukacyjną w 2 obszarach. Jednym z nich są studia coachingu na poziomie zawodowym i zaawansowanym, które mają na celu praktyczne przygotowanie do profesjonalnego pełnienia roli coacha zarówno w organizacjach jak i dla odbiorców prywatnych. Drugi obszar to oferta edukacyjna  w zakresie umiejętności coachingowych skierowana do specjalistów i profesjonalistów różnych dziedzin.

Studia Instytutu Mukoid posiadają najwyższą akredytację ICF, czyli ACTP (zawierającą w sobie ACSTH i CCE), która gwarantuje najwyższą jakość szkolenia, a co za tym idzie – wysoką jakość coachingu prowadzonego przez naszych absolwentów. Dyplom ukończenia Studiów Zawodowych Coachingu Mukoid jest znakiem profesjonalisty i najlepszą przepustką akredytacji ACC ICF. Natomiast Zaawansowane Studia Mukoid w 100% przygotowują do akredytacji na prestiżowym poziomie PCC.

Indywidualne przygotowanie dla Coachów chcących ubiegać się o akredytację MCC zapewnia dr Ewa Mukoid wspierana przez swoich międzynarodowych kolegów, coachów MCC.

Obok studiów i kursów skierowanych dla adeptów coachingu, Instytut Mukoid prowadzi usługi coachingowe oraz rozwojowe szkolenia dla biznesu. Do obsługi tych projektów dysponujemy kompetencjami naszych stałych współpracowników oraz absolwentów naszych studiów. Nad jakością wszystkich usług i produktów Instytutu osobistą pieczę sprawuje dr Ewa Mukoid, MCC ICF (Master Certified Coach), Mentor Coach, Superwizor oraz Asesor procesów egzaminacyjnych ICF.

Więcej o Instytucie Mukoid dowiesz się na oficjalnej stronie www.mukoid.com.

www.mukoid.com

Przyjaźnie

Tak odnosimy się do naszych klientów, studentów i absolwentów, z którymi po prostu lubimy rozmawiać. Dostajesz motywacyjnego „kopa”, inspirację i przyjazną przestrzeń. W efekcie czego w ciągu pół roku uczysz się więcej niż gdzie indziej przez dwa semestry.

Elastycznie

Tak podchodzimy do naszych studentów. Rozumiemy różne sytuacje i staramy się do nich dostosować. Sposób przekazywania wiedzy dopasowujemy do odbiorcy, tak, żeby każdy mógł wynieść z zajęć jak najwięcej.

Praktycznie

Tak prowadzimy zajęcia. Doświadczenie i praktykę zdobywasz już od pierwszych zajęć. Jak być coachem, nie tylko na papierze, uczysz się od coachów praktyków. To nie role play, to real play – pracujesz z rzeczywistymi klientami, poznajesz prawdziwe sytuacje.

Nowocześnie

Tak pracujemy – idziemy z duchem czasu. Nowoczesnymi metodami przekazujemy rzetelną i aktualną wiedzę. Wychodzisz z konkretnymi umiejętnościami, które potrafisz praktycznie zastosować. Wiesz więcej o sobie i rozwijasz skrzydła, a inni także to widzą.

W instytucie Mukoid stawiamy na

  • Intensywną praktykę i trening: od początku studiów coachujesz pod okiem mentorów i superwizorów. Obserwujesz, jak robią to inni, a przez praktykę, feedback i dyskusję udoskonalasz siebie jako coacha. Dzięki temu w ciągu kilku intensywnych miesięcy osiągniesz więcej niż przez lata. Wychodzisz z konkretnymi umiejętnościami, które potrafisz praktycznie zastosować.
  • Wspaniałych ludzi, którzy poprzez komunikację dążą do rozwoju. Społeczność ponad 300 absolwentów Instytutu Mukoid to przede wszystkim wspaniali ludzie i wyśmienici coachowie. Zajęcia prowadzą entuzjastyczni i charyzmatyczni coachowie, którzy przede wszystkim dzielą się z Tobą doświadczeniem swoim i swoich kolegów. Nasi studenci, chociaż pochodzą z różnych środowisk, mają podobne postawy i dążenia. Rozumieją się, przyjaźnią i wspierają nawzajem. To naprawdę nie przypadek, że jesteśmy tu razem.
  • Wartości takie jak autentyczność, spójność, życzliwość. U nas nie ma „role play”, jest za to „real play”. Uczysz się na prawdziwych sytuacjach, otrzymujesz szczery i rzetelny feedback oraz wskazówki rozwojowe. Dostajesz motywację, inspirację i przyjazną przestrzeń do autentycznego rozwoju, w zgodzie ze sobą.

Opinie naszych studentów

[show-testimonials orderby=’rand’ order=’ASC’ layout=’slider’ options=’transition:fade,controls:pager,pause:4000,auto:on,columns:1,theme:quotes,info-position:info-below,text-alignment:center,charlimitextra: (…),display-image:on,image-size:thumbnail,image-shape:circle,image-effect:none,image-link:on’]

Studia Zawodowe Coachingu Mukoid ACSTH ICF