Opinie Naszych Studentów

Tomasz Kurzydłowski

To nie było jedno z wielu zwykłych szkoleń. Studiując coaching w Instytucie Mukoid nabrałem pewności siebie i odwagi do pracy z klientem. Tak musiało się stać, bo była tam praktyka, praktyka, praktyka.  Mimo że obecnie wykonuję zawód psychologa, a nie coacha, jednak wszystkim – także psychologom na początku kariery – polecam studia umiejętności coachingowych w Instytucie Mukoid – tam nauczysz się pracować z klientem i wyrobisz w sobie tak ważną odwagę i pewność. 

Ula Jamka

Studia zawodowe coachingu pokazały mi zupełnie nowy obraz coachingu. Jestem za to niezmiernie wdzięczna. Inspirujący i profesjonalni prowadzący motywują do działania i wspierają soją wiedzą, doświadczniem i informacją zwrotną. Świetna atmosfera i niesamowite doświadczenie. Dziękuję.

Tomasz Dudewicz

Bardzo inspirujące zajęcia. Dużo pracy praktycznej pomiędzy sesjami, kompetentni prowadzący.

Wiola

Studia Zawodowe Coachingu Mukoid uczą, inspirują, odkrywają, i wzmacniają potencjał przyszłych coachów.

Marta Grzymała

Wykładowcami Studiów Zawodowych są profesjonaliści praktycy. Zajęcia prowadzone w merytoryczny i inspirujący do działania sposób.

Marta Kaczmarczyk

Dziękuję za wspólne pół roku. Oprócz rozwinięcia kompetencji coacha najważniejsze dla mnie jest poczucie siły, jakie zyskałam w trakcie studiów.

Ania Mazurek

Cudowna dawka wiedzy, studia bardzo odkrywcze i wychodzę z przekonaniem, że jestem gotowa pomagać innym. Dziękuję!

Dorota Lewandowska

Profesjonalizm wspaniała atmosfera, cudowna przygoda! Dziękuję.

Ola Motriuk

Nazywam się Ola Motriuk i jestem coachem na poziomie PCC ICF. Jestem absolwentką studiów w Instytucie Mukoid zarówno na poziomie ACC  jak i PCC.  Na co dzień pracuję z klientami biznesowymi z międzynarodowych korporacji, bardzo często po angielsku.

Moi klienci, którzy podczas procesów coachingowych uczą się o sobie wielu nowych rzeczy i widzą bardzo wymierne efekty sesji coachingowych (czyli np. zmieniają pracę, awansują, dostają nową wymarzoną pracę w nowym zawodzie, uczą się nowych umiejętności albo wyrabiają nowe nawyki) często sami stają się fanami coachingu i wtedy pytają się gdzie coachingu można się najlepiej nauczyć. A ja niezmiennie od wielu lat – już teraz od ponad siedmiu – wysyłam ich na studia do Ewy Mukoid, ponieważ głęboko wierzę, że zarówno ona jak i pracujący dla niej trenerzy i znakomici coachowie (których wielu znam osobiście) oferują  fantastyczne przygotowanie dla wszystkich, którzy chcą gruntownie poznać coaching. Bez względu na to, czy ktoś chce pracować jako coach, czy po prostu wykorzystywać elementy coachingu w swojej pracy, studia w Instytucie Mukoid to wg mnie najlepszy wybór. Moim zdaniem rozpoczęcie przygody z coachingiem razem z Ewą Mukoid to rewelacyjnie zainwestowane czas i pieniądze oraz początek prawdziwej przygody.

Tomasz Smaczny

Nazywam się Tomasz Smaczny, w 2013 roku ukończyłem Studia Coachingowe w Instytucie Mukoid. Moim celem było poznanie coachingu i zdobycie uprawnień, chciałem zostać coachem. To wszystko się udało! Od 2015 roku jestem akredytowanym coachem w organizacji ICF. To bez wątpienia zasługa znakomitego przygotowania, jakie uzyskałem w Instytucie, ale podczas tych studiów zdarzyło się coś więcej – coś czego nie oczekiwałem! W czasie sesji szkoleniowych pracowaliśmy nad swoimi autentycznymi wyzwaniami, barierami, nad zmianami. Ja miałem wątpliwości czy wyprawa marzeń na Alaskę, na najwyższy szczyt Ameryki Północnej Denali ma sens i szansę powodzenia. Wahałem się czy w ogóle tam lecieć. Decyzję podjąłem w czasie studiów… W 2015 roku na początku czerwca, wraz z dwoma kolegami stanąłem na szczycie Denali. Instytut Mukoid jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, co Ci się trafi.

Julia Gorzelany

Instytut Komunikacji i Rozwoju Mukoid to wyjątkowe miejsce z prawdziwie zaangażowanymi Prowadzącymi i wspaniałą atmosferą wspierającą rozwój i zdobywanie umiejętności. Standardy etyczne są na najwyższym poziomie. Ukończyłam w Instytucie akredytowane Studia Zawodowe Coachingu oraz Studia Zaawansowane. Często jestem pytana o polecenie dobrej szkoły coachingu – moja odpowiedź to – TYLKO TU – Z Ewą Mukoid i Jej Zespołem. W chwili obecnej pracuję jako Coach. Moi Klienci często wśród powodów dla których wybrali współpracę ze mną, wskazują ukończenie Szkoły Coachingu Mukoid. Uważają, że jest to dla nich gwarancja zapewnienia najwyższej jakości i profesjonalizmu. Polecam z całego serca.

Julka Gorzelany
Life & Business Coach • Mentor • Trener Kompetencji
Miękkich • Naukowiec • Trener Mocnych Stron i Talentów Gallupa

Maria Wojtas-Klima

Agnieszka Polarczyk-Białek

Magda Kamińska

Opinie zbiorowe