Rekrutacja krok po kroku

  1. Wypełnij odpowiedni formularz kandydata na studia:
  2. Rozmowa wstępna
    W ciągu kilku dni otrzymasz od nas telefoniczną informację, czy posiadasz odpowiednie predyspozycje i możemy przyjąć Cię na zajęcia. Jeśli tak – przechodzimy do kolejnego kroku.
  3. Wypełniasz formularz uczestnika, w którym prosimy o podanie danych osobowych – korespondencyjnych, danych do faktury VAT oraz o wybór metody płatności (całościowa lub ratalna).
  4. Ostatnim krokiem formalnym rekrutacji jest płatność przynajmniej jednej raty. Gdy zaksięgujemy wpłatę stajesz się pełnoprawnym uczestnikiem naszego kursu.

Radzimy nie odkładać pierwszej płatności na ostatnią chwilę, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona ze względu na dbałość o zachowanie wysokiej jakości tych studiów.

O przyjęciu na daną Edycję decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych przelewem.

Ankieta kandydata na studia zawodowe

Ankieta kandydata na studia zawodowe

Ankieta kandydata na studia zaawansowane

Ankieta kandydata na studia zaawansowane

Czy zawód coacha jest dla mnie?

Zawód coacha jest zawodem dla ludzi dojrzałych. Chodzi nie tylko o wiek, ale też takie czynniki jak doświadczenie, wykształcenie, cechy osobowościowe, kultura osobista, otwarty światopogląd, rozsądek, czy tzw. mądrość życiowa.

Na nasze zajęcia zapraszamy osoby, które taką dojrzałość osiągnęły lub aktywnie i konsekwentnie do niej dążą.

Studia przeznaczone są dla osób otwartych, tolerancyjnych, ciekawych świata, pozytywnie nastawionych do siebie i do innych. Kryterium formalnym przyjęcia jest ukończenie studiów wyższych lub równoważne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z odpowiedzialnością, podejmowaniem decyzji, kontaktami z ludźmi.

Ważne!

Jeśli z jakiegoś powodu nie spełniasz tych wymagań, ale bardzo zależy Ci na uczestnictwie w naszych zajęciach – zadzwoń!

final-5527