fbpx

Rekrutacja krok po kroku

  1. Wyślij maila na adres studia@mukoid.com lub smsa na nr 666696956 podając 2 lub 3 terminy, kiedy można się z Tobą skontaktować telefonicznie
  1. W jeden z tych terminów zadzwonimy do Ciebie, by porozmawiać na temat Twoich oczekiwań i motywacji, odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania oraz wspólnie znaleźć najlepsze dla Ciebie możliwości uczestnictwa w kursach coachingu Instytutu Mukoid
  1. Po tej rozmowie dostaniesz od nas zaproszenie do wypełnienia formularza uczestnika, w którym podasz swoje dane niezbędne do zapisu oraz udzielisz zgody wymaganej przez RODO, a także poinformujesz nas o wybranej metodzie płatności (jednorazowa lub ratalna).
  1. Ostatnim krokiem rekrutacji będzie płatność zadeklarowanej kwoty (całości lub raty). Gdy zaksięgujemy wpłatę stajesz się pełnoprawnym uczestnikiem naszego kursu.

Radzimy nie odkładać pierwszej płatności na ostatnią chwilę, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona ze względu na dbałość o zachowanie wysokiej jakości studiów w Instytucie Mukoid.

O przyjęciu na daną Edycję decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych przelewem.

Czy zawód coacha jest dla mnie?

Zawód coacha jest zawodem dla ludzi dojrzałych. Chodzi nie tylko o wiek, ale też takie czynniki jak doświadczenie, wykształcenie, cechy osobowościowe, kultura osobista, otwarty światopogląd, rozsądek, czy tzw. mądrość życiowa.

Na nasze zajęcia zapraszamy osoby, które taką dojrzałość osiągnęły lub aktywnie i konsekwentnie do niej dążą.

Studia przeznaczone są dla osób otwartych, tolerancyjnych, ciekawych świata, pozytywnie nastawionych do siebie i do innych. Kryterium formalnym przyjęcia jest ukończenie studiów wyższych lub równoważne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z odpowiedzialnością, podejmowaniem decyzji, kontaktami z ludźmi.

Ważne!

Jeśli z jakiegoś powodu nie spełniasz tych wymagań, ale bardzo zależy Ci na uczestnictwie w naszych zajęciach – zadzwoń!

final-5527