fbpx

Continuing Coach Education (CCE)

Kształcenie Coacha nie kończy się w chwili otrzymania akredytacji. Kodeks Etyczny Coacha ICF zobowiązuje do ciągłego rozwijania i ulepszania swoich kompetencji. Dlatego akredytacja ICF wymaga przedłużania co 3 lata w ramach Ustawicznego Kształcenia Coacha.

W tym celu należy zdobyć 40 punktów Continuing Coach Education (CCE). Punkty zdobywa się m.in. uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach organizowanych w ramach programów ACSTH i ACTP, a 1 godzina szkolenia = 1 pkt CCE.

Wkrótce nowe warsztaty!

Coaching zespołowy

Coaching zespołowy, staje się coraz popularniejszą metodą pobudzania potencjału ukrytego w zespole. Czym różni się od innych metod pracy z zespołem?Jaka jest różnica między coachingiem zespołowym a grupowym? W jaki sposób różni się od coachingu indywidualnego? Jakie narzędzia i techniki przydadzą się w pracy z zespołem? Szkolenie prowadzi dr Ewa Mukoid, Coach MCC, Mentor i Asesor ICF

Coach Przedsiębiorca - cykl

Prawo – etyka – działalność gospodarcza w praktyce coacha. Praca opierająca się na zaufaniu klienta, nierzadko stykająca się z informacjami osobistymi, intymnymi i poufnymi, w sposób nieodłączny związana jest z aspektami etycznymi i prawnymi. Jak RODO wpływa na pracę coachów? Jak tworzyć umowy z klientem indywidualnym, a jak z firmą? Na co zwracać szczególną uwagę? I dlaczego gotowe wzory z internetu, a nawet popularnych grup coachowskich, nie są najlepszym rozwiązaniem? Szkolenie prowadzi Katarzyna Wojtaszyn, Coach ACC, Prawnik, Trener.

Neuronaukowe podstawy coachingu

Coaching to coś więcej niż metoda. Liczne badania z użyciem technik neuroobrazowania dają dowód na wymierny pozytywny wpływ coachingu również na poziomie funkcjonowania układu nerwowego. Szkolenie przedstawia najnowsze wyniki badań w tym zakresie, które dowodzą, że coaching działa i jest skuteczny.

Psychologia dla Coacha

Wielu mylnie uznaje coaching za dziedzinę psychologii. To błąd. Biorąc jednak pod uwagę, jak wiele coaching czerpie z tradycji psychologii, oraz jak współczesna psychologia (zwłaszcza psychologia pozytywna) również korzysta z osiągnięć i metod coachingowych, nie można mówić o ich całkowitym rozdzieleniu. Jaka wiedza, teorie, metody i odkrycia psychologii są potrzebne i przydatne w zawodzie coacha? Jak korzystać z psychologii, aby udoskonalić swoje kompetencje, ale jednocześnie nie przekroczyć granic metody i nie pójść w stronę terapeutyzowania? O zależnościach psychologii i coachingu na szkoleniu.