fbpx
FreshMail.pl
tel.: +48 666 696 956 | instytut@mukoid.com

Continuing Coach Education (CCE)

Kształcenie Coacha nie kończy się w chwili otrzymania akredytacji. Kodeks Etyczny Coacha ICF zobowiązuje do ciągłego rozwijania i ulepszania swoich kompetencji. Dlatego akredytacja ICF wymaga przedłużania co 3 lata w ramach Ustawicznego Kształcenia Coacha.

W tym celu należy zdobyć 40 punktów Continuing Coach Education (CCE). Punkty zdobywa się m.in. uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach organizowanych w ramach programów ACSTH i ACTP, a 1 godzina szkolenia = 1 pkt CCE. Więcej o punktach CCE, ich rodzajach i zasadach przyznawania, znajdziecie na stronie ICF Polska (icf.org.pl).

Opis zasad przyznawania punktów CCE

Co to jest i jakie są rodzaje CCE?

Wkrótce nowe warsztaty!

Coaching zespołowy

Coaching zespołowy, staje się coraz popularniejszą metodą pobudzania potencjału ukrytego w zespole. Czym różni się od innych metod pracy z zespołem?Jaka jest różnica między coachingiem zespołowym a grupowym? W jaki sposób różni się od coachingu indywidualnego? Jakie narzędzia i techniki przydadzą się w pracy z zespołem? O tym i znacznie więcej na szkoleniu, które poprowadzi dr Ewa Mukoid

Coach Przedsiębiorca - cykl

Prawo – etyka – działalność gospodarcza w praktyce coachowskiej. Praca opierająca się na zaufaniu klienta, nierzadko stykająca się z informacjami osobistymi, intymnymi i poufnymi, w sposób nieodłączny związana jest z aspektami etycznymi i prawnymi. Od maja 2018 roku ma wejść nowa ustawa dot. danych poufnych. W jaki sposób może wpłynąć na pracę coachów? Jak tworzyć umowy z klientem indywidualnym, a jak z firmą? Na co zwracać szczególną uwagę? I dlaczego gotowe wzory z internetu, a nawet popularnych grup coachowskich, nie są najlepszym rozwiązaniem? Odpowiedzi na te pytania przedstawi i wyjaśni Katarzyna Wojtaszyn.

Neuronaukowe podstawy coachingu

Coaching to coś więcej niż metoda. Liczne badania z użyciem technik neuroobrazowania dają dowód na wymierny pozytywny wpływ coachingu również na poziomie funkcjonowania układu nerwowa. Szkolenie przedstawia najnowsze wyniki badań w tym zakresie, tym samym jasno pokazują, że coaching działa i jest skuteczny.

Psychologia dla Coacha

Wielu mylnie uznaje coaching za dziedzinę psychologii. To błąd. Biorąc jednak pod uwagę, jak wiele coaching czerpie z tradycji psychologii, oraz jak współczesna psychologia (zwłaszcza psychologia pozytywna) również korzysta z osiągnięć i metod coachingowych, nie można mówić o ich całkowitym rozdzieleniu. Jaka wiedza, teorie, metody i odkrycia psychologii są potrzebne i przydatne w zawodzie coacha? Jak korzystać z psychologii, aby udoskonalić swoje kompetencje, ale jednocześnie nie przekroczyć granic metody i nie pójść w stronę terapeutyzowania? O zależnościach psychologii i coachingu na szkoleniu.

Moduły Studiów Zawodowych i Zaawansowanych

W Instytucie Mukoid, w ramach programu ACTP, oferujemy poniższe szkolenia CCE. Coachowie, którzy nie są uczestnikami Studiów Zawodowych lub Zaawansowanych Coachingu, również mogą brać udział w każdym z podstawowych modułów kursu jako szkoleniu CCE, po wcześniejszym ustaleniu z opiekunem studiów (Piotrem Pytlem, patrz: zakładka kontakt) i uiszczeniu opłaty.

Newsletter Mukoid

Zapraszamy do zapisania się na nasz Newsletter!

Zapisz mnie na newsletter Mukoid (możesz wypisać się w każdym momencie).

FreshMail.pl